ΤΟ ΣΔΕ Ιωαννίνων στην τελετή ολοκλήρωσης των μελών του ΚΕΘΕΑ Ηπείρου

Την Τετάρτη 27/3/2024 στις 6:30, οι εκπαιδευόμενοι και οι εκπαιδευτές του ΣΔΕ Ιωαννίνων μετά από πρόσκληση του ΚΕΘΕΑ Ηπείρου επισκέφθηκαμε την Εταιρία Ηπειρωτικών Μελετών προκειμένου να παρακολουθήσουν την τελετή ολοκλήρωσης των μελών.
Δεν είναι η πρώτη φορά που το σχολείο μας βρίσκεται κοντά στο ΚΕΘΕΑ Ηπείρου, για τη σημαντική δράση του οποίου επιθυμούμε πάντοτε να ενημερωνόμαστε και να ευαισθητοποιούμε την κοινότητα του σχολείου μας.
Εκτός από τους χαιρετισμούς και τη συγκινητική τελετή ολοκλήρωσης, η εκδήλωση περιείχε και θεατρικά δρώμενα που πραγματικά άγγιξαν την καρδιά όλων μας. Εκπαιδευόμενοι και εκπαιδευτές εκφράσαμε τη θερμή μας υποστήριξη στους ανθρώπους του ΚΕΘΕΑ και υποσχεθήκαμε να είμαστε εκεί όποτε κληθούμε ξανά.