Τελετή Ολοκλήρωσης Των Μελών Του Κέντρου Κοινωνικής Επανένταξης

«Όχι θεατές της ζωής μας…. Πρωταγωνιστές!»

Την Παρασκευή 6 Φεβρουαρίου 2015 στις 6:30 μμ. στην Εταιρεία Ηπειρωτικών Μελετών (αίθ. Κώστα Κατσάρη) στην οδό Παρασκευοπούλου 4, πραγματοποιήθηκε με επιτυχία η  τελετή ολοκλήρωσης των μελών του Κέντρου Κοινωνικής Επανένταξης του ΚΕΘΕΑ ΗΠΕΙΡΟΣ. Το πρόγραμμα περιελάμβανε παρουσίαση/χαιρετισμούς: από τις 6.30 μ.μ.μέχρι τις 6.45 μ.μ., θεατρικό: από τις 6.45 μ.μ. μέχρι τις 7 μ.μ., ολοκληρώσεις: από τις  7 μ.μ.μέχρι τις 8 μ.μ. και τον μπουφέ στις 8 μ.μ.

Το ΣΔΕ Ιωαννίνων  επί χρόνια παρακολουθεί  και στηρίζει με αγάπη και θαυμασμό το έργο του ΚΕΘΕΑ με το οποίο άλλωστε έχει ήδη συνεργαστεί με μεγάλη επιτυχία. Οι μαθητές και οι καθηγητές λοιπόν του σχολείου μας δε θα μπορούσαν να λείψουν από το πλευρό του ΚΕΘΕΑ αυτή τη σπουδαία ημέρα που πραγματικά γέμισε όλους  με χαρά και συγκίνηση.dscn3950ta1