Το 2ο εσπερινό ΕΠΑ.Λ υποδέχεται το ΣΔΕ Ιωαννίνων

Στις 23-05-2018 οι εκπαιδευόμενοι και εκπαιδευτές του Σχολείου μας επισκεφτήκαμε με πολλή χαρά το Εσπερινό ΕΠΑ.Λ της πόλης μας προκειμένου να παρακολουθήσουμε μία ενδιαφέρουσα παρουσίαση από τη διευθύντρια της μονάδας,  κυρίας Θεοδώρας Μαγουλιώτη για το σχολείο και τις σπουδαίες προοπτικές που ανοίγει στους μαθητές του. Στη συνέχεια πήραν το λόγο παλιοί μας μαθητές που επέλεξαν να συνεχίσουν στο Εσπερινό ΕΠΑ.Λ και εξέφρασαν συγκινητικά σχόλια και για τα δύο σχολεία. Ακολούθησαν φωτογραφίες με τη διευθύντρια μας κυρία Καίτη Σεντελέ, τη διευθύντρια του ΕΠΑ.Λ κυρία Θεοδώρα Μαγουλιώτη και συναδέλφους και από τις δύο μονάδες και στη συνέχεια μεταβήκαμε όλοι στον αύλειο χώρο για ένα υπέροχο μουσικό και γευστικό γλέντι με το οποίο οι μαθητές του ΕΠΑ.Λ αποχαιρέτισαν τα μαθήματα αφού αυτές τις ημέρες ξεκινούν οι γραπτές τους εξετάσεις.

?????????????  ?????????????